Szanowni Państwo,

Znamy się na fotografii a w dodatku lubimy to, co robimy. Jeszcze bardziej lubimy, kiedy klienci nas lubią ;-) I to nas chyba wyróżnia. Dlatego tak dużą uwagę przywiązujemy do atmosfery sesji. Nie ustalamy sztywnych reguł. Zakładamy, że każdy człowiek jest inny i ma inne wyobrażenie o sesji. Staramy się dopasować. Może dlatego, od 20 lat utrzymujemy się na rynku, a nasi pierwsi klienci nadal nas odwiedzają.  

Pracujemy w studio i w plenerze. W dzień i w nocy. W kraju i za granicą. W Warszawie, w Tatrach i nad Bałtykiem. Wykonujemy zlecenia dla dużych korporacji, malutkich firemek i osób indywidualnych. Dla wszystkich, którym zależy na miłej, szybkiej i fachowej obsłudze. 

Czym dokładniej się zajmujemy ? Wszystkim, co wymaga dobrego sprzętu fotograficznego, pomysłu na oświetlenie i scenografię, umiejętności kadrowania, profesjonalnego makijażu, umiejętności retuszerskich a przede wszystkim - znalezienia się w odpowiednim miejscu i czasie. Wszystko inne możecie sfotografować sami  ;-) 

Polecamy nasze usługi w zakresie:

  • indywidualne sesje fotograficzne (glamour, portret, sesje ciążowe, akt)
  • fotografia korporacyjna (zdjęcia zarządu i pracowników, relacje z konferencji i eventów, fotografowanie budynków i urządzeń)
  • fotografia rodzinna (zdjęcia familijne, dzieci, chrzty, komunie itp)
  • fotografia ślubna (zdjęcia w kościele, USC, wesela, zdjęcia w studio i plenerowe )
  • fotografia wnętrz (domy, mieszkania, elementy wyposażenia)
  • fotografia produktowa (packshots, zdjęcia do katalogów, na potrzeby sklepów i aukcji internetowych)
  • fotografia przyrodnicza (krajobrazy, zdjęcia zwierząt i ptaków na potrzeby kalendarzy i ilustracji książkowych)
  • skanowanie filmów 35 mm (wraz z ich obróbką graficzną)

Nasze studio poleca usługi fotograficzne o bardzo szerokim spektrum. Wykonujemy w nim sesje zdjęciowe na potrzeby profesjonalistów, osób aspirujących do zawodu modela jak i i dla całkowitych amatorów. Realizujemy sesje na potrzeby firm i osób indywidualnych. Wykonujemy zdjęcia portretowe, korporacyjne, fotografie rodzinne, modowe, beauty, glamour, a także wzbudzające ciekawość akty. 

W wielu przypadkach naszą pracę poprzedza usługa wizażystki, która korzystając z bogactwa swoich kosmetyków, dokonuje istnej metamorfozy. Podobną metamorfozę podczas sesji przechodzi samo studio. W zależności od pomysłu potrafimy w nim zbudować przestrzeń buduarową, pomieszczenie kasyna, balkon rodem z Toskanii lub ring bokserski.

Czytaj Więcej: Sesja fotograficzna w studio

Nawet najlepiej wyposażone studio nie jest w stanie oddać uroku ciepłego jesiennego dnia. Bajeczna kolorystyka i naturalne miękkie światło sprawiają, że piękne zdjęcia robią się po prostu same. Znamy kilka ciekawych miejsc, które idealnie nadają się na sesje zdjęciowe. Dominuje w nich niczym nieskażona natura. Naturalnie, jeśli masz jakieś swoje własne ulubione miejsce, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy tam zrealizowali nasz plener. 

Możemy tam pojawić się z wizażystką, dodatkowym oświetleniem i rekwizytami. Słowem, będziemy przygotowani na fotograficzne szaleństwo. Niestety, pogoda bywa kapryśna, dlatego termin sesji musi być dostosowany do prognoz. Sugerujemy godziny bliskie wschodowi i zachodowi słońca. Latem są to pory barbarzyńskie, ale... 

Czytaj Więcej: Sesja zdjęciowa w plenerze

Niektórzy uważają, że fotograf ślubny to jakiś odrębny zawód. Naszym zdaniem, to kwintesencja tej profesji. Trzeba być dobrym fotoreporterem, dostrzegać detale, szukać światła, odnaleźć się w plenerze a w studio czuć się, jak u siebie w domu. Jak nam się wydaje, potrafimy łączyć te umiejętności w całość, dlatego od lat nasz ślubny kalendarz szybko się wypełnia. 

W naszej ofercie posiadamy kilka pakietów obejmujących swoim zakresem całą uroczystość lub poszczególne jej elementy. Szczególnie polecamy naszą kompleksową obsługę - od przygotowań poprzez ślub i wesele aż po plener i sesje studyjną w dniu innym niż ślub. Wszystkie pakiety opisaliśmy szczegółowo w naszym cenniku usług ślubnych.

Czytaj Więcej: Fotografia ślubna

Od lat współpracujemy z dużymi instytucjami państwowymi (Poczta Polska, PKP, Politechnika Warszawska), wielkimi korporacjami (IBM, Oriflame, VIG, Compensa), ale i z bardzo małymi firmami. Wiemy, jak ważny jest ich dobry wizerunek i staramy się pomagać w jego budowaniu. Realizujemy sesje w studio oraz w miejscach wskazanych przez klienta. Umiemy odnaleźć się w sytuacji, kiedy mimo wagi wykonywanych zdjęć, mamy pozostawać mało zauważalni. Wspólnie z klientem staramy się przygotować sesję tak, aby nie dezorganizować pracy.

Fotografujemy ludzi, budynki, ich wnętrza i wyposażenie, a także pojazdy, maszyny i urządzenia. Obsługujemy duże konferencje, coroczne imprezy firmowe (także w plenerze) i kameralne spotkania biznesowe. 

Czytaj Więcej: Fotografia korporacyjna

Znaczący wzrost szybkości łącz internetowych umożliwił umieszczanie w sklepach i na aukcjach internetowych, zdjęć o coraz wyższej rozdzielczości. Tym samym, rosną wymagania w stosunku do jakości umieszczanego zdjęcia. Nikogo już nie trzeba przekonywać, że dobre zdjęcie jest podstawowym warunkiem sprzedaży towaru.

Nasze studio od lat współpracuje z klientami, którzy nie bez naszego udziału, stali się liderami e-handlu. Zapraszamy do współpracy nowych klientów, którzy chcieliby skorzystać z naszego bogatego doświadczenia w tej dziedzinie fotografii. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji i wysoką jakość usług. U nas swój przedmiot sfotografujesz już od 7,90 zł brutto za jedno wybrane zdjęcie.

Czytaj Więcej: Fotografia produktowa

Dobry reportaż ze spotkania stanowi ważny element budowania właściwego wizerunku każdej instytucji. Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości relacji fotograficznych z różnego typu konferencji biznesowych i naukowych, wydarzeń społecznych, firmowych i rodzinnych oraz wszelkich szkoleń. 

Zlecenie może obejmować fragment spotkania lub jego całość. Umawiamy się na wykonanie określonej liczby zdjęć lub przekazanie całości materiału. W przypadku większych zleceń wymagających obecności w kilku miejscach jednocześnie - usługę prowadzi 2 fotografów. Od kilku lat współpracujemy z najlepszymi w kraju agencjami eventowymi, przekonując je, że można na nas polegać w każdej sytuacji. 

Czytaj Więcej: Konferencje i eventy

Każdy profesjonalny agent nieruchomości wie, jak ważne w jego branży są dobre zdjęcia oferowanych domów i mieszkań. To konieczny warunek uzyskania odpowiedniej ceny. Aby sprostać konkurencji coraz więcej sprzedawców kieruje swoje zapytania w kierunku profesjonalnych fotografów.
Jesteśmy w pełni przygotowani do świadczenia takich usług. Posiadamy nie tylko niezbędny profesjonalny sprzęt i doświadczenie, ale i właściwe umiejętności graficzne. Musimy posługiwać się nie tylko aparatem fotograficznym, ale i myszką w odpowiednim programie graficznym. Słabe, nierównomierne oświetlenie wnętrza i związana z tym konieczność składania zdjęcia z kilku ujęć o różnym stopniu naświetlenia, eliminuje z tej dziedziny fotografię wykonaną "z marszu". 

Czytaj Więcej: Fotografia wnętrz

Fotografia cyfrowa całkowicie zdominowała teraźniejszość. A co z robić ze starymi filmami, z których odbitki gdzieś zaginęły lub mocno pożółkły? Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest ponowne skanowanie błony fotograficznej. Można to uczynić w większości dużych laboratoriów. 

Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą wykonać skanowanie wraz z retuszem otrzymanego materiału. Myślimy tu zarówno o wadach samego filmu (rysy, pyłki, przebarwienia), jak i o obróbce graficznej samego kadru. Otrzymane w ten sposób pliki, można zlecić do wywołania w bardzo dużych formatach, a jakość w ten sposób otrzymanego obrazu będzie nadzwyczaj dobra. 

Czytaj Więcej: Skanowanie filmów 35 mm

Wykonany przez nas materiał zdjęciowy jest poddawany obróbce graficznej w ramach opłaty za wybrany pakiet sesyjny. Jednak nie zamykamy się na klientów, którzy swoje zdjęcia wykonali w innych studiach fotograficznych lub posiadają fotografie całkowicie amatorskie. Jeżeli zaistnieje konieczność poprawienia takich zdjęć - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

W ramach tej usługi zajmujemy się usuwaniem z kadru jego zbędnych fragmentów, a także korekcją ciała, cery, kolorystyki i kontrastów. Staramy się, aby nie uzyskać efektu sztuczności, a każde zlecenie dokładnie omawiamy ze zleceniodawcą. 
Nie stosujemy żadnych "automatów graficznych". Każde zdjęcie traktujemy jako osobny projekt.

Czytaj Więcej: Retusz zdjęć

Retusz zdjęć kończy się tam, gdzie do zdjęcia trzeba wprowadzić zupełnie nowe elementy. Myślimy tu o zastąpieniu tła, wklejeniu innych postaci czy zamianie istniejącego fragmentu na taki, który będzie zupełnie nie do poznania. Nasze doświadczenie retuszerskie pozwala poradzić sobie z takimi zadaniami. 

Najczęściej zlecanymi nam zadaniami są: szparowanie zdjęć, tworzenie i nanoszenie znaków wodnych wykonanych na podstawie logo firmy i tworzenie kolaży. Są to prace stosunkowo łatwe, które da się ująć w prostym cenniku.
Znacznie trudniejsza jest wycena zleceń bardziej skomplikowanych, dlatego prosimy o przekazanie nam szczegółów dotyczących Państwa oczekiwań.

Czytaj Więcej: Usługi graficzne

Spotkanie przed sesją

Jeśli wymiana e-maili i rozmowa telefoniczna nie rozwiały Twoich wątpliwości - wpadnij do nas na kawę. Zobaczysz, jak wygląda studio, czym dysponujemy i w jaki sposób pracujemy. W miłej atmosferze omówimy Twój pomysł na sesję. Spotkanie pozwoli nam stworzyć jej dokładny scenariusz i sporządzić listę niezbędnych rekwizytów. 
Spotkanie w studio do niczego Cie nie zobowiązuje. Jest całkowicie bezpłatne. Na specjalne życzenie klienta możemy dojechać do jego siedziby w porze odpowiadającej obu stronom. 

Zapraszamy

Ile zdjęć powstaje podczas sesji?

 

Ilość zdjęć jest zależna od wykupionego pakietu. Oczywiście wykonujemy więcej zdjęć niż klient zamawia, pozostawiając mu prawo wyboru najlepszych. 

Czy zdjęcia są retuszowane?

 

Robimy wszystko, żeby nasze zdjęcia były jak najlepsze bez retuszu. Pomaga nam w tym profesjonalne oświetlenie. Klient sam wybiera zdjęcia, które należy poddać obróbce.

Czy potrzebuję wizażystki ?

 

Jeśli sama nie jesteś specjalistką od makijażu a zdjęcia mają być wyjątkowe, zamów sesję z wizażystką. Profesjonalny make up to gwarancja udanej metamorfozy.