Konferencje i eventy

 Dobry reportaż ze spotkania stanowi ważny element budowania właściwego wizerunku każdej instytucji. Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości relacji fotograficznych z różnego typu konferencji biznesowych i naukowych, wydarzeń społecznych, firmowych i rodzinnych oraz wszelkich szkoleń. 

Zlecenie może obejmować fragment spotkania lub jego całość. Umawiamy się na wykonanie określonej liczby zdjęć lub przekazanie całości materiału. W przypadku większych zleceń wymagających obecności w kilku miejscach jednocześnie - usługę prowadzi 2 fotografów. 

Od kilku lat współpracujemy z najlepszymi w kraju agencjami eventowymi, przekonując je, że można na nas polegać w każdej sytuacji. Na ich zlecenie prowadziliśmy obsługę fotograficzną szeregu prestiżowych konferencji, organizowanych przez wielkie światowe koncerny. 

Prowadzimy także obsługę kilkudniowych imprez integracyjnych. Ze względu na dużą różnorodność w przebiegu takich spotkań - zakres takiej usługi oraz jej koszt omawiamy indywidualnie z każdym klientem. 

Prosimy o zapoznanie się z naszym cennikiem tego typu usług.