Fotografia ślubna

Niektórzy uważają, że fotograf ślubny to jakiś odrębny zawód. Naszym zdaniem, to kwintesencja tej profesji. Trzeba być dobrym fotoreporterem, dostrzegać detale, szukać światła, odnaleźć się w plenerze a w studio czuć się, jak u siebie w domu. Jak nam się wydaje, potrafimy łączyć te umiejętności w całość, dlatego od lat nasz ślubny kalendarz szybko się wypełnia. 

W naszej ofercie posiadamy kilka pakietów obejmujących swoim zakresem całą uroczystość lub poszczególne jej elementy. Szczególnie polecamy naszą kompleksową obsługę - od przygotowań poprzez ślub i wesele aż po plener i sesje studyjną w dniu innym niż ślub. Wszystkie pakiety opisaliśmy szczegółowo w naszym cenniku usług ślubnych.

Warunkiem wykonania usługi jest wcześniejsze podpisanie umowy, tylko w taki sposób możemy zagwarantować Państwu naszą dostępność w ustalonym terminie. W dniu podpisania umowy lub podczas kolejnego spotkania na kilka dni przed ślubem, wykonujemy sesje próbną. Materiał z tej sesji dołączamy później do zdjęć z właściwej uroczystości. 

Jeśli chcecie Państwo sprawdzić dostępność naszych terminów, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT 

Zapraszamy