Sesja fotograficzna w studio

Nasze studio poleca usługi fotograficzne o bardzo szerokim spektrum. Wykonujemy w nim sesje zdjęciowe na potrzeby profesjonalistów, osób aspirujących do zawodu modela jak i i dla całkowitych amatorów. Realizujemy sesje na potrzeby firm i osób indywidualnych. Wykonujemy zdjęcia portretowe, korporacyjne, fotografie rodzinne, modowe, beauty, glamour, a także wzbudzające ciekawość akty. 

W wielu przypadkach naszą pracę poprzedza usługa wizażystki, która korzystając z bogactwa swoich kosmetyków dokonuje istnej metamorfozy. Podobną metamorfozę podczas sesji przechodzi samo studio. W zależności od pomysłu potrafimy w nim zbudować przestrzeń buduarową, pomieszczenie kasyna, balkon rodem z Toskanii lub ring bokserski.

Podczas jednej sesji, w zależności od potrzeb klienta i wykupionego przez niego pakietu, możemy wielokrotnie zmieniać klimat zdjęć. Zmienia się strój, makijaż, oświetlenie i scenografia. Możemy wykonać zdjęcia o tak różnym charakterze, że trudno później uwierzyć w to, że wszystko działo się w jednym studio tego samego dnia. Takie sesje lubimy najbardziej !

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem i realizowania  z nami swoich projektów.