Sesja zdjęciowa w plenerze

Nawet najlepiej wyposażone studio nie jest w stanie oddać uroku ciepłego jesiennego dnia. Bajeczna kolorystyka i naturalne miekkie światło sprawiają, że piękne zdjęcia robią się po prostu same. Znamy kilka ciekawych miejsc, które idealnie nadają się na sesje zdjęciowe. Dominuje w nich niczym nieskażona natura. Naturalnie, jeśli masz jakieś swoje własne ulubione miejsce, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy tam zrealizowali nasz plener. 

Możemy tam pojawić się z wizażystką, dodatkowym oświetleniem i rekwizytami. Słowem, będziemy przygotowani na fotograficzne szaleństwo. Niestety, pogoda bywa kapryśna, dlatego termin sesji musi być dostosowany do prognoz. Sugerujemy godziny bliskie wschodowi i zachodowi słońca. Latem są to pory iście barbarzyńskie, ale warto się poświęcić dla takich kadrów!

Naturalnie, w poszukiwaniu plenerów, nie musimy udawać się nad morze lub w góry. Czasem wystarczy otoczenie własnego domu, balkon czy wręcz pokój własnego mieszkania. Dla nas to także plener. Sprawdzimy się w każdej sytuacji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem i do zobaczenia w plenerze.