Wstęp

Szanowni Państwo,

Znamy się na fotografii a w dodatku lubimy to, co robimy. Jeszcze bardziej lubimy, kiedy klienci nas lubią ;-) I to nas chyba wyróżnia. Dlatego tak dużą uwagę przywiązujemy do atmosfery sesji. Nie ustalamy sztywnych reguł. Zakładamy, że każdy człowiek jest inny i ma inne wyobrażenie o sesji. Staramy się dopasować. Może dlatego, od 20 lat utrzymujemy się na rynku, a nasi pierwsi klienci nadal nas odwiedzają.  

Pracujemy w studio i w plenerze. W dzień i w nocy. W kraju i za granicą. W Warszawie, w Tatrach i nad Bałtykiem. Wykonujemy zlecenia dla dużych korporacji, malutkich firemek i osób indywidualnych. Dla wszystkich, którym zależy na miłej, szybkiej i fachowej obsłudze. 

Czym dokładniej się zajmujemy ? Wszystkim, co wymaga dobrego sprzętu fotograficznego, pomysłu na oświetlenie i scenografię, umiejętności kadrowania, profesjonalnego makijażu, umiejętności retuszerskich a przede wszystkim - znalezienia się w odpowiednim miejscu i czasie. Wszystko inne możecie sfotografować sami  ;-) 

Polecamy nasze usługi w zakresie:

  • indywidualne sesje fotograficzne (glamour, portret, sesje ciążowe, akt)
  • fotografia korporacyjna (zdjęcia zarządu i pracowników, relacje z konferencji i eventów, fotografowanie budynków i urządzeń)
  • fotografia rodzinna (zdjęcia familijne, dzieci, chrzty, komunie itp)
  • fotografia ślubna (zdjęcia w kościele, USC, wesela, zdjęcia w studio i plenerowe )
  • fotografia wnętrz (domy, mieszkania, elementy wyposażenia)
  • fotografia produktowa (packshots, zdjęcia do katalogów, na potrzeby sklepów i aukcji internetowych)
  • fotografia przyrodnicza (krajobrazy, zdjęcia zwierząt i ptaków na potrzeby kalendarzy i ilustracji książkowych)
  • skanowanie filmów 35 mm (wraz z ich obróbką graficzną)

Spotkanie przed sesją

Jeśli wymiana e-maili i rozmowa telefoniczna nie rozwiały Twoich wątpliwości - wpadnij do nas na kawę. Zobaczysz, jak wygląda studio, czym dysponujemy i w jaki sposób pracujemy. W miłej atmosferze omówimy Twój pomysł na sesję. Spotkanie pozwoli nam stworzyć jej dokładny scenariusz i sporządzić listę niezbędnych rekwizytów. 
Spotkanie w studio do niczego Cie nie zobowiązuje. Jest całkowicie bezpłatne. Na specjalne życzenie klienta możemy dojechać do jego siedziby w porze odpowiadającej obu stronom. 

Zapraszamy

Ile zdjęć powstaje podczas sesji?

 

Ilość zdjęć jest zależna od wykupionego pakietu. Oczywiście wykonujemy więcej zdjęć niż klient zamawia, pozostawiając mu prawo wyboru najlepszych. 

Czy zdjęcia są retuszowane?

 

Robimy wszystko, żeby nasze zdjęcia były jak najlepsze bez retuszu. Pomaga nam w tym profesjonalne oświetlenie. Klient sam wybiera zdjęcia, które należy poddać obróbce.

Czy potrzebuję wizażystki ?

 

Jeśli sama nie jesteś specjalistką od makijażu a zdjęcia mają być wyjątkowe, zamów sesję z wizażystką. Profesjonalny make up to gwarancja udanej metamorfozy.