Ceny sesji zaczynają się od 99 zł za 10 zdjęć. Dobierz pakiet odpowiedni dla siebie. Jeśli spodoba Ci się więcej zdjęć, a Twoje finanse są na ograniczone - możesz dokupić je później.  

Czytaj Więcej

Oferta dotyczy zdjęć wykonywanych w plenerze lub w siedzibie klienta. Ceny sesji zaczynają się od 499 zł za 20 zdjęć. Cena nie zawiera kosztów dojazdu, który na terenie Warszawy wynosi 49 zł.

Czytaj Więcej

Przedstawiamy pełną ofertę zdjęć ślubnych od przygotowań poprzez samą uroczystość i wesele, aż po plener w innym dniu, niż sam ślub. Ceny sesji zaczynają się od 499 zł za 20 zdjęć. 

Czytaj Więcej

Oferta dotyczy zdjęć wykonywanych w siedzibie klienta lub miejscu przez niego wskazanym. Ceny sesji zaczynają się od 499 zł za 20 zdjęć. Koszt dojazdu na terenie Warszawy wynosi 49 zł.

Czytaj Więcej

Oferta dotyczy zdjęć wykonywanych w siedzibie klienta lub miejscu przez niego wskazanym. Ceny obsługi konferencji prasowej zaczynają się od 349 zł za 12 wybranych zdjęć i dojazd.

Czytaj Więcej

Cennik fotografii produktowej (packshots) umożliwia wycenę zdjęć w pakietach oraz dla pojedyńczych przedmiotów. Cena jednego zdjęcia już od 7,90 zł brutto.

Czytaj Więcej

Cennik obejmuję fotografię: mieszkań, biur, hal produkcyjnych, a także maszyn i urządzeń. Przeciętny koszt sfotografowania mieszkania zamyka się w 349 zł brutto wraz z dojazdem.

Czytaj Więcej

Koszty dojazdu są uzależnione od odległości miejsca fotografowania od siedziby naszego studia. Na terenie Warszawy koszt ten zamyka się w 49 zł brutto.

Czytaj Więcej

Usługi związane z wykonaniem odbitek prowadzimy wyłącznie dla klientów, którzy wykonali u nas swoje zdjęcia. W przypadku fotoalbumów wykonujemy je także z materiału powierzonego. 

Czytaj Więcej

Cena skanowania jednej klatki negatywu bądź slajdu jest zależna od docelowej rozdzielczości obrazu oraz ewentualnej obróbki zdjęcia po zeskanowaniu. Skanujemy już od 2,90 zł za klatkę.

Czytaj Więcej

Nasza oferta jest przeznaczona dla osób lub firm, które posiadają już materiał zdjęciowy, ale nie są zadowolone z ich jakości. Cena jednego obrobionego zdjęcia zaczyna się od 9,90 zł.

Czytaj Więcej

Ta cześć naszego cennika obejmuje między innymi szparowanie i podmianę tła. Cena takiej usługi rozpoczyna się od 9,90 zł za szt. Ostateczny koszt takiej usługi jest zależny od finalnej ...

Czytaj Więcej