Pytania i odpowiedzi

W jakich godzinach pracuje studio?
Telefony odbieramy w godzinach 9-18, ale pracujemy w godzinach, jakie odpowiadają klientowi. Doskonale rozumiemy, że najlepszym terminem na sesje indywidualne są weekendy.
Czy mogę wybrać się na sesję z osobą towarzyszącą?
Naturalnie. Będzie nam bardzo miło. Taka osoba podczas sesji bywa bardzo pomocna. Traktujemy ją, jak współpracownika przy oświetlaniu planu i budowie scenografii.
Ile osób jest znajduje się w studio podczas sesji?
Jest to sprawa umowna. Najczęściej obecni są tylko wizażystka i fotograf. Z dodatkowej asysty korzystamy tylko przy większych zleceniach lub na życzenie osoby zamawiającej sesję.
Czy mogę zamówić sesję zdjęciową w domu?
Naturalnie. Traktujemy takie zlecenia jak sesję plenerową i taki też obowiązuje cennik.
Czy mogę liczyć na pomoc w doborze ubrań na sesję zdjęciową?
Najwygodniej jest zabrać ze sobą więcej odzieży, niż miałoby to wynikać z zakupionego pakietu zdjęć. Na miejscu dobierzemy odpowiednie stroje. Bardzo pomocna w doborze jest wizażystka, która uwzględni to, przy wykonywanym makijażu.
Czy studio dysponuje własnym magazynem ubrań i rekwizytów?
Posiadamy spory magazyn rekwizytów. Niestety, nie dysponujemy magazynem ubrań. Na zlecenie klienta i jego koszt, korzystamy z rekwizytorni teatralnych.
W jaki sposób następuje rozliczenie za zdjęcia?
Po zakończeniu sesji klient wpłaca zaliczkę w wysokości 20% wartości sesji. Resztę opłacą przy odbiorze zdjęć. Zapłaty można dokonać gotówką lub przelewem. 
Czy mogę dokupić więcej zdjęć z sesji za jakiś czas?
Oczywiście przewidujemy taką możliwość. Po wyczerpaniu pakietu, istnieje możliwość wykupu pojedyńczych zdjęć.
Jak długo trwa sesja?
W naszym cenniku są wymienione czasy trwania sesji, które zostały skalkulowane tak, aby wykonać planowane zdjęcia bez żadnego pośpiechu. Trzeba uwzględnić, że sam makijaż trwa minimum godzinę.
Jak długo trzeba czekać na gotowe zdjęcia?
Następnego dnia po sesji klient otrzymuje materiał, z którego wybiera najlepsze ujęcia. Po wybraniu zdjęć, potrzebujemy do 2 dni roboczych na przygotowanie ich ostatecznej wersji.

 Jeśli lista zamieszczonych pytań nie wyczerpała Państwa wątpliwości, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego w zakładce kontakt lub wybranie jednego z naszych numerów telefonów.

Ostatnie pytanie zostawiamy sobie na deser. Czy mogę mieć dobre zdjęcia będąc osobą niefotogeniczną?

Nasza odpowiedź: TAK, ponieważ nie ma osób niefotogenicznych, są tylko źle fotografowane ! Łatwo sobie wmówić, że zawsze źle wychodzi się na zdjęciach. Wystarczy kilka zdjęć wykonanych przez niewprawnego fotografa i kompleks gotowy. Mamy swoje metody, żeby tego kompleksu się pozbyć. Wystarczy jedna sesja i koniec z nieudanymi zdjęciami. Nauczymy Cie, jak unikać podstawowych błędów i co zrobić, żeby nie można było oczu oderwać od Twoich zdjęć. 

 

Spotkanie przed sesją

Jeśli wymiana e-maili i rozmowa telefoniczna nie rozwiały Twoich wątpliwości - wpadnij do nas na kawę. Zobaczysz, jak wygląda studio, czym dysponujemy i w jaki sposób pracujemy. W miłej atmosferze omówimy Twój pomysł na sesję. Spotkanie pozwoli nam stworzyć jej dokładny scenariusz i sporządzić listę niezbędnych rekwizytów. 
Spotkanie w studio do niczego Cie nie zobowiązuje. Jest całkowicie bezpłatne. Na specjalne życzenie klienta możemy dojechać do jego siedziby w porze odpowiadającej obu stronom. 

Zapraszamy

Ile zdjęć powstaje podczas sesji?

 

Ilość zdjęć jest zależna od wykupionego pakietu. Oczywiście wykonujemy więcej zdjęć niż klient zamawia, pozostawiając mu prawo wyboru najlepszych. 

Czy zdjęcia są retuszowane?

 

Robimy wszystko, żeby nasze zdjęcia były jak najlepsze bez retuszu. Pomaga nam w tym profesjonalne oświetlenie. Klient sam wybiera zdjęcia, które należy poddać obróbce.

Czy potrzebuję wizażystki ?

 

Jeśli sama nie jesteś specjalistką od makijażu a zdjęcia mają być wyjątkowe, zamów sesję z wizażystką. Profesjonalny make up to gwarancja udanej metamorfozy.