Szanowni Państwo,

Znamy się na fotografii a w dodatku lubimy to, co robimy. Jeszcze bardziej lubimy, kiedy klienci nas lubią ;-) I to nas chyba wyróżnia. Dlatego tak dużą uwagę przywiązujemy do atmosfery sesji. Nie ustalamy sztywnych reguł. Zakładamy, że każdy człowiek jest inny i ma inne wyobrażenie o sesji. Staramy się dopasować. Może dlatego, od 20 lat utrzymujemy się na rynku, a nasi pierwsi klienci nadal nas odwiedzają.  

Pracujemy w studio i w plenerze. W dzień i w nocy. W kraju i za granicą. W Warszawie, w Tatrach i nad Bałtykiem. Wykonujemy zlecenia dla dużych korporacji, malutkich firemek i osób indywidualnych. Dla wszystkich, którym zależy na miłej, szybkiej i fachowej obsłudze. 

Czym dokładniej się zajmujemy ? Wszystkim, co wymaga dobrego sprzętu fotograficznego, pomysłu na oświetlenie i scenografię, umiejętności kadrowania, profesjonalnego makijażu, umiejętności retuszerskich a przede wszystkim - znalezienia się w odpowiednim miejscu i czasie. Wszystko inne możecie sfotografować sami  ;-) 

Polecamy nasze usługi w zakresie:

  • indywidualne sesje fotograficzne (glamour, portret, sesje ciążowe, akt)
  • fotografia korporacyjna (zdjęcia zarządu i pracowników, relacje z konferencji i eventów, fotografowanie budynków i urządzeń)
  • fotografia rodzinna (zdjęcia familijne, dzieci, chrzty, komunie itp)
  • fotografia ślubna (zdjęcia w kościele, USC, wesela, zdjęcia w studio i plenerowe )
  • fotografia wnętrz (domy, mieszkania, elementy wyposażenia)
  • fotografia produktowa (packshots, zdjęcia do katalogów, na potrzeby sklepów i aukcji internetowych)
  • fotografia przyrodnicza (krajobrazy, zdjęcia zwierząt i ptaków na potrzeby kalendarzy i ilustracji książkowych)
  • skanowanie filmów 35 mm (wraz z ich obróbką graficzną)

Nasze studio poleca usługi fotograficzne o bardzo szerokim spektrum. Wykonujemy w nim sesje zdjęciowe na potrzeby profesjonalistów, osób aspirujących do zawodu modela jak i i dla całkowitych amatorów. Realizujemy sesje na potrzeby firm i osób indywidualnych. Wykonujemy zdjęcia portretowe, korporacyjne, fotografie rodzinne, modowe, beauty, glamour, a także wzbudzające ciekawość akty. 

W wielu przypadkach naszą pracę poprzedza usługa wizażystki, która korzystając z bogactwa swoich kosmetyków, dokonuje istnej metamorfozy. Podobną metamorfozę podczas sesji przechodzi samo studio. W zależności od pomysłu potrafimy w nim zbudować przestrzeń buduarową, pomieszczenie kasyna, balkon rodem z Toskanii lub ring bokserski.

Czytaj Więcej: Sesja fotograficzna w studio

Nawet najlepiej wyposażone studio nie jest w stanie oddać uroku ciepłego jesiennego dnia. Bajeczna kolorystyka i naturalne miękkie światło sprawiają, że piękne zdjęcia robią się po prostu same. Znamy kilka ciekawych miejsc, które idealnie nadają się na sesje zdjęciowe. Dominuje w nich niczym nieskażona natura. Naturalnie, jeśli masz jakieś swoje własne ulubione miejsce, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy tam zrealizowali nasz plener. 

Możemy tam pojawić się z wizażystką, dodatkowym oświetleniem i rekwizytami. Słowem, będziemy przygotowani na fotograficzne szaleństwo. Niestety, pogoda bywa kapryśna, dlatego termin sesji musi być dostosowany do prognoz. Sugerujemy godziny bliskie wschodowi i zachodowi słońca. Latem są to pory barbarzyńskie, ale... 

Czytaj Więcej: Sesja zdjęciowa w plenerze

Niektórzy uważają, że fotograf ślubny to jakiś odrębny zawód. Naszym zdaniem, to kwintesencja tej profesji. Trzeba być dobrym fotoreporterem, dostrzegać detale, szukać światła, odnaleźć się w plenerze a w studio czuć się, jak u siebie w domu. Jak nam się wydaje, potrafimy łączyć te umiejętności w całość, dlatego od lat nasz ślubny kalendarz szybko się wypełnia. 

W naszej ofercie posiadamy kilka pakietów obejmujących swoim zakresem całą uroczystość lub poszczególne jej elementy. Szczególnie polecamy naszą kompleksową obsługę - od przygotowań poprzez ślub i wesele aż po plener i sesje studyjną w dniu innym niż ślub. Wszystkie pakiety opisaliśmy szczegółowo w naszym cenniku usług ślubnych.

Czytaj Więcej: Fotografia ślubna

Od lat współpracujemy z dużymi instytucjami państwowymi (Poczta Polska, PKP, Politechnika Warszawska), wielkimi korporacjami (IBM, Oriflame, VIG, Compensa), ale i z bardzo małymi firmami. Wiemy, jak ważny jest ich dobry wizerunek i staramy się pomagać w jego budowaniu. Realizujemy sesje w studio oraz w miejscach wskazanych przez klienta. Umiemy odnaleźć się w sytuacji, kiedy mimo wagi wykonywanych zdjęć, mamy pozostawać mało zauważalni. Wspólnie z klientem staramy się przygotować sesję tak, aby nie dezorganizować pracy.

Fotografujemy ludzi, budynki, ich wnętrza i wyposażenie, a także pojazdy, maszyny i urządzenia. Obsługujemy duże konferencje, coroczne imprezy firmowe (także w plenerze) i kameralne spotkania biznesowe. 

Czytaj Więcej: Fotografia korporacyjna

Znaczący wzrost szybkości łącz internetowych umożliwił umieszczanie w sklepach i na aukcjach internetowych, zdjęć o coraz wyższej rozdzielczości. Tym samym, rosną wymagania w stosunku do jakości umieszczanego zdjęcia. Nikogo już nie trzeba przekonywać, że dobre zdjęcie jest podstawowym warunkiem sprzedaży towaru.

Nasze studio od lat współpracuje z klientami, którzy nie bez naszego udziału, stali się liderami e-handlu. Zapraszamy do współpracy nowych klientów, którzy chcieliby skorzystać z naszego bogatego doświadczenia w tej dziedzinie fotografii. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji i wysoką jakość usług. U nas swój przedmiot sfotografujesz już od 7,90 zł brutto za jedno wybrane zdjęcie.

Czytaj Więcej: Fotografia produktowa

Dobry reportaż ze spotkania stanowi ważny element budowania właściwego wizerunku każdej instytucji. Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości relacji fotograficznych z różnego typu konferencji biznesowych i naukowych, wydarzeń społecznych, firmowych i rodzinnych oraz wszelkich szkoleń. 

Zlecenie może obejmować fragment spotkania lub jego całość. Umawiamy się na wykonanie określonej liczby zdjęć lub przekazanie całości materiału. W przypadku większych zleceń wymagających obecności w kilku miejscach jednocześnie - usługę prowadzi 2 fotografów. Od kilku lat współpracujemy z najlepszymi w kraju agencjami eventowymi, przekonując je, że można na nas polegać w każdej sytuacji. 

Czytaj Więcej: Konferencje i eventy

Każdy profesjonalny agent nieruchomości wie, jak ważne w jego branży są dobre zdjęcia oferowanych domów i mieszkań. To konieczny warunek uzyskania odpowiedniej ceny. Aby sprostać konkurencji coraz więcej sprzedawców kieruje swoje zapytania w kierunku profesjonalnych fotografów.
Jesteśmy w pełni przygotowani do świadczenia takich usług. Posiadamy nie tylko niezbędny profesjonalny sprzęt i doświadczenie, ale i właściwe umiejętności graficzne. Musimy posługiwać się nie tylko aparatem fotograficznym, ale i myszką w odpowiednim programie graficznym. Słabe, nierównomierne oświetlenie wnętrza i związana z tym konieczność składania zdjęcia z kilku ujęć o różnym stopniu naświetlenia, eliminuje z tej dziedziny fotografię wykonaną "z marszu". 

Czytaj Więcej: Fotografia wnętrz

Fotografia cyfrowa całkowicie zdominowała teraźniejszość. A co z robić ze starymi filmami, z których odbitki gdzieś zaginęły lub mocno pożółkły? Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest ponowne skanowanie błony fotograficznej. Można to uczynić w większości dużych laboratoriów. 

Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą wykonać skanowanie wraz z retuszem otrzymanego materiału. Myślimy tu zarówno o wadach samego filmu (rysy, pyłki, przebarwienia), jak i o obróbce graficznej samego kadru. Otrzymane w ten sposób pliki, można zlecić do wywołania w bardzo dużych formatach, a jakość w ten sposób otrzymanego obrazu będzie nadzwyczaj dobra. 

Czytaj Więcej: Skanowanie filmów 35 mm

Wykonany przez nas materiał zdjęciowy jest poddawany obróbce graficznej w ramach opłaty za wybrany pakiet sesyjny. Jednak nie zamykamy się na klientów, którzy swoje zdjęcia wykonali w innych studiach fotograficznych lub posiadają fotografie całkowicie amatorskie. Jeżeli zaistnieje konieczność poprawienia takich zdjęć - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

W ramach tej usługi zajmujemy się usuwaniem z kadru jego zbędnych fragmentów, a także korekcją ciała, cery, kolorystyki i kontrastów. Staramy się, aby nie uzyskać efektu sztuczności, a każde zlecenie dokładnie omawiamy ze zleceniodawcą. 
Nie stosujemy żadnych "automatów graficznych". Każde zdjęcie traktujemy jako osobny projekt.

Czytaj Więcej: Retusz zdjęć

Retusz zdjęć kończy się tam, gdzie do zdjęcia trzeba wprowadzić zupełnie nowe elementy. Myślimy tu o zastąpieniu tła, wklejeniu innych postaci czy zamianie istniejącego fragmentu na taki, który będzie zupełnie nie do poznania. Nasze doświadczenie retuszerskie pozwala poradzić sobie z takimi zadaniami. 

Najczęściej zlecanymi nam zadaniami są: szparowanie zdjęć, tworzenie i nanoszenie znaków wodnych wykonanych na podstawie logo firmy i tworzenie kolaży. Są to prace stosunkowo łatwe, które da się ująć w prostym cenniku.
Znacznie trudniejsza jest wycena zleceń bardziej skomplikowanych, dlatego prosimy o przekazanie nam szczegółów dotyczących Państwa oczekiwań.

Czytaj Więcej: Usługi graficzne